Uncategorised

TAG Heuer Aquaracer Professional 300: Elegancija ir Funkcionalumas Po Vandens

Nardymo laikrodžiai dažnai siejami su praktiškumu ir atsparumu ekstremalioms sąlygoms, tačiau TAG Heuer įrodo, kad šie aksesuarai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Naujasis TAG Heuer Aquaracer Professional 300 modelis yra puikus pavyzdys, kaip galima derinti prabangą su nardymui būtinomis savybėmis.

Šis laikrodis pasižymi ryškiai žydra ciferblato spalva, kuri išsiskiria turkio bangų raštu. Ne tik spalva, bet ir aštuoni briliantais inkrustuoti valandų žymekliai suteikia ciferblatui gylio ir prabangos. Kiekvienas žymeklis įmontuotas su VS kokybės briliantu, kuris puikiai atspindi šviesą, suteikdamas laikrodžiui žavesio tiek po vandeniu, tiek ant sausumos.

Laikrodžio korpuso skersmuo yra 36 mm, todėl jis tinka tiek moterims, tiek vyrams. TAG Heuer Aquaracer Professional 300 yra atsparus vandeniui iki 30 ATM (300 metrų gylio), o jo vienpusis sukamasis bezelis pagamintas iš juodos keramikos, puikiai kontrastuojantis su žydra ciferblato spalva.

Laikrodžio šviesą kaupiantys rodyklės užtikrina puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis. Laikrodis varomas kalibro 5 mechanizmu, kuris veikia 4 Hz dažniu ir turi 38 valandų energijos atsargą. Nors energijos atsargos galėtų būti didesnės, šis mechanizmas yra pakankamai patikimas. Laikrodžio nugarėlėje įgraviruotas nardymo šalmas, o permatomas dangtelis nėra naudojamas, siekiant išlaikyti atsparumą vandeniui.

DUK

Koks yra TAG Heuer Aquaracer Professional 300 atsparumas vandeniui?
TAG Heuer Aquaracer Professional 300 yra atsparus vandeniui iki 30 ATM, tai yra apie 300 metrų gylio.

Ar TAG Heuer Aquaracer Professional 300 tinka tiek moterims, tiek vyrams?
Taip, su 36 mm skersmens korpusu šis laikrodis tinka abiem lytims.

Kokia yra TAG Heuer Aquaracer Professional 300 energijos atsargos trukmė?
Laikrodis turi 38 valandų energijos atsargą.

Paaiškinimai

ATM (Atmosferos)
Vienetas, naudojamas nurodyti laikrodžių atsparumą vandeniui. 1 ATM atitinka apie 10 metrų vandens gylio.

Super-Luminova
Medžiaga, kuri kaupia šviesą ir švyti tamsoje, užtikrinant laikrodžio matomumą.

Kalibras
Laikrodžio mechanizmo pavadinimas arba modelis, nurodantis jo veikimo principus ir charakteristikas.