Uncategorised

Seiko Prospex JAV specialiojo leidimo nardymo laikrodžiai: įkvėpti jūrų gelmių

Seiko pristato tris naujus Prospex nardymo laikrodžius, skirtus JAV rinkai, kurie yra įkvėpti 62MAS modelio – pirmojo Japonijos nardymo laikrodžio2. Šie laikrodžiai pasižymi teksturomis ir spalvomis, kurios įkvepia Amerikos šaltų vandenų nardymo vietų atmosferą.

Pirmasis naujų Seiko Prospex JAV specialiojo leidimo 62MAS reinterpretacijos nardymo laikrodžių yra SPB419 modelis, kuris pasižymi mėlyna apskritimo įdėklu ir ryškiai mėlynu ciferblatu, kuris turi gradiento efektą, tamsėjantį link jo išorinių kraštų2. Seiko Prospex SPB419 įkvėpimas yra Mičigano mėlynas ledas, kuris susidaro šiaurinių Didžiųjų ežerų pakrantėje. Mičigano mėlynasis ledas yra retai matomas reiškinys, kuris atsiranda, kai ledas formuojasi lėtai ir tolygiai, leidžiant šviesai giliai prasiskverbti į užšalusių vandenų gelmes2.

Seiko Prospex nardymo laikrodžiai yra žinomi dėl savo patikimumo, kokybės ir stiliaus. Šie nauji modeliai ne tik atspindi Seiko istoriją, bet ir siūlo naujovišką dizainą, kuris tikrai patrauks nardymo entuziastų dėmesį.

Šie trys nauji Seiko Prospex JAV specialiojo leidimo nardymo laikrodžiai yra puikus pavyzdys, kaip Seiko nuolat tobulina savo produktus ir siūlo įdomių sprendimų nardymo laikrodžių rinkoje. Su šiais naujais modeliais Seiko tęsia savo ilgalaikę tradiciją kurti aukštos kokybės nardymo laikrodžius, kurie atitinka aukščiausius standartus ir patenka į skirtingų nardymo entuziastų poreikius.