Uncategorised

Pasiekite naujų gilumų su Oceanic+ programa ir Apple Watch Ultra

Oceanic+ programa, skirta Apple Watch Ultra, paverčia šį laikrodį lengvai naudojamu ir galingu nardymo kompiuteriu1. Programa buvo sukurta Huish Outdoors bendradarbiaujant su Apple, ir ji leidžia rekreaciniam nardymui skirtiems nardymo entuziastams pasiekti anksčiau nepasiekiamas gilumas – iki 40 metrų arba 130 pėdų1. Oceanic+ programa Apple Watch Ultra ir palydovinė programa iPhone suteikia visas pagrindines pažangaus nardymo kompiuterio funkcijas, tvirtą nardymo planavimą ir išsamią po nardymo patirtį.

Oceanic+ programos privalumai

  1. Intuityvumas: Oceanic+ programa yra lengvai suprantama ir naudojama, nes ji pateikia informaciją paprastu formatu, kurį vartotojai gali lengvai suprasti1. Navigacijos meniu yra paprasti, o naudojant Digital Crown ir veiksmo mygtuką, galima naršyti ir naudoti visą nardymo kompiuterio funkcionalumą nardant1.
  2. Haptinis atsiliepimas: Vienas iš intuityviausių Oceanic+ programos Apple Watch Ultra funkcijų yra haptinis atsiliepimas, kuris leidžia laikrodžiui per vibracijas paliesti vartotoją per riešą, leidžiant nardymo metu jausti pranešimus net per 7 mm storio hidrodrabužį1.
  3. Išsami po nardymo informacija: Po nardymo vartotojai gali matyti duomenis, įskaitant GPS įėjimo ir išėjimo vietas, automatiškai atsirandančias Apple Watch Ultra, kartu su jų nardymo profilio santrauka1. Oceanic+ iPhone programoje pateikiama papildoma informacija, įskaitant įėjimo ir išėjimo vietų žemėlapį, taip pat gilumos, temperatūros, pakilimo greičio ir nedekompresijos ribos grafikus1.

Kaip naudoti Oceanic+ programą

  1. Nardymo planavimas: Prieš nardant, galite naudoti Oceanic+ programą Apple Watch Ultra ir iPhone, kad pasiruoštumėte nardymui1. Programa leidžia jums nustatyti nardymo parametrus, įskaitant oro ar nitrokso mišinį, ir bet kokius norimus signalus4.
  2. Nardymo metu: Nardymo metu Oceanic+ programa rodo visą svarbią informaciją, tokią kaip dabartinis gilumas, likęs nardymo laikas ir pakilimo greitis1. Programa taip pat stebi jūsų saugos sustojimus ir primena apie juos, kai praeinate pro šį gilumą6.
  3. Po nardymo: Po nardymo, Oceanic+ programa automatiškai perkelia jūsų nardymo profilį ir duomenis į iPhone programą, kad galėtumėte juos peržiūrėti ir įrašyti6. Programoje galite palikti pastabas apie matomumą, paviršiaus sąlygas, sroves, naudojamą įrangą, nardymo partnerius ir daugiau6.

Oceanic+ programa Apple Watch Ultra yra prieinama App Store2. Norint naudoti programą reikalingas Apple Watch Ultra su watchOS 9.1, susietas su iPhone 8 arba naujesniu modeliu, bei iPhone SE (2-os kartos) arba naujesniu modeliu, veikiančiu su iOS 16.11. Pagrindinis planas yra nemokamas ir apima daugelį bendrų nardymo funkcijų, įskaitant gilumą ir laiką, taip pat paskutinių nardymų registravimą1.