Uncategorised

Pasiekiant giliausią kvėpavimą po vandeniu: ribos stumimas

Kinijos kilmės Xu Tongtong tapo trečiąja moterimi, pasiekusia 100 metrų gylį be jokių kvėpavimo prietaisų, laikydama vieną kvėpavimą1. Laisvasis nardymas, kilęs iš Viduržemio jūros regiono, visame pasaulyje tampa vis populiaresnis. Nardymo metu nardyklos turi prisitaikyti prie savo plaučių talpos, kad pasiektų kuo toliau1. Šis renginys turi dvi disciplinas: gylį ir baseiną – laimi tas, kuris pasineria giliausiai atvirame vandenyje arba nusiplaukia toliausiai baseine1.

Laisvasis nardymas: ribų stumimas

Xu Tongtong teigia, kad visi nardyklos siekia rekordo, tačiau laisvasis nardymas yra daugiau nei tik pasiekimų siekimas1. Ji mėgaujasi kvėpavimo reguliavimo proceso akimirka prieš panardindama į vandenį1. Remdamasi kasdieniu treniruočių režimu, čempionė nustatė sau tikslą pasiekti 120 metrų kitais metais1.

Pradėkite mokytis lietuvių kalbos

Norint išversti šį straipsnį į lietuvių kalbą, galite naudotis dažniausiai vartojamais lietuvių kalbos žodžiais ir frazėmis2. Taip pat galite pasinaudoti lietuvių kalbos gramatikos taisyklėmis ir struktūra, kad geriau suprastumėte, kaip sudaryti sakinį3. Štai keletas pagrindinių lietuvių kalbos žodžių ir frazių, kurias galite naudoti šio straipsnio vertimui:

  • Pasiekti – pasiekti
  • Gylis – gylis
  • Nardymas – nardymas
  • Laisvasis nardymas – laisvasis nardymas
  • Rekordas – rekordas
  • Tikslas – tikslas

Atsižvelgdami į šiuos žodžius ir gramatikos taisykles, galite pradėti versti šį straipsnį į lietuvių kalbą. Sėkmės!