Uncategorised

Nelaimingas įvykis Bahamuose: ryklys puolė vaiką

Bahamuose įsikūrusi nardymo kompanija “Blue Adventures” pradėjo vidaus tyrimą dėl 10 metų berniuko mirties, kurį šią savaitę užpuolė ryklys. “Blue Adventures”, vadovaujama Stuart Cove, vykdė ekspediciją ryklių baseine vietos kurorte Paradise Island, kai ryklys užkandžiavo berniuką.

Stuart Cove iš “Blue Adventures” pareiškė, kad jo kompanija bendradarbiauja su policija ir laikinai uždaro nardymo patirtį. “Tokiais atvejais, kai susiduriama su jūrų gyvūnija, net ir su šioje patirtyje dalyvaujančiomis ryklių rūšimis, yra reti ir niekada nepriimtini”, – sakė jis.

Berniukas iš Maryland, kurio tapatybė nebuvo atskleista, buvo užkandžiotas dešinėje kojoje pirmadienį ir buvo nugabentas į ligoninę gydytis, sakė Royal Bahamas Police Force. Po to, kai jis buvo evakuotas į Maryland, policija sakė, kad jo būklė buvo rimta, bet stabilu.

Ponas Cove sakė, kad nardymo instruktorius ir nardymo vadovas buvo vandenyje, kai įvyko ryklio ataka, ir jie suteikė … nedelsiant medicininę pagalbą. Jis sakė, kad tai yra pirmas toks atvejis nuo tada, kai patirtis pradėjo veikti 2006 m.

Bahamuose gyvena nuo 30 iki 40 ryklių rūšių, sakė Gavin Naylor, Floridos tarptautinio ryklių atakų failo direktorius. Karibų rifų ryklys, bulių ryklys, tigro ryklys ir juodagalvė ryklys buvo labiausiai tikėtini kąsti, sakė jis.

DUK

Kas yra “Blue Adventures”?
“Blue Adventures” yra nardymo kompanija, įsikūrusi Bahamuose. Ji organizuoja nardymo ekspedicijas ryklių baseine vietos kurorte Paradise Island.

Kas yra ryklių baseinas?
Ryklių baseinas yra saugi aplinka, kurioje žmonės gali nerti ir stebėti ryklius iš arti. Tai gali būti natūralus ar dirbtinis vandens telkinys, kuriame gyvena rykliai.

Kas yra Karibų rifų ryklys, bulių ryklys, tigro ryklys ir juodagalvė ryklys?
Tai yra ryklių rūšys, kurios dažniausiai gyvena Bahamuose. Jie yra labiausiai tikėtini kąsti žmones, tačiau tokie atvejai yra reti.

Kas yra Tarptautinis ryklių atakų failas?
Tarptautinis ryklių atakų failas yra duomenų bazė, kurioje renkama informacija apie ryklių atakas visame pasaulyje. Jis yra Floridos universiteto priežiūroje.