Uncategorised

Nardymo Nuotykiai su Žvaigždėmis: Sonakshi Sinha ir Zaheer Iqbal Havelock Saloje

Indijos kino žvaigždė Sonakshi Sinha ir jos gandais apgaubtas draugas Zaheer Iqbal neseniai patyrė nepamirštamą nardymo nuotykį Havelock saloje, Andamano ir Nikobaro salynuose. Ši kelionė buvo daugiau nei paprastas atostogų laikotarpis – abu aktoriai dabar yra sertifikuoti “Ambassadivers”, kurie skleidžia žinią apie vandenyno išsaugojimą ir skatina žmones tyrinėti jo gilumą1.

Sonakshi Sinha, kurios Instagram paskyra pilna įspūdingų kelionių nuotraukų, pradėjo 2024 metus kelionėmis. Po Naujųjų Metų šventės Egipte, aktorė su Zaheer Iqbal vyko į Havelock salą. Ten jie ne tik mėgavosi egzotiškomis atostogomis, bet ir įgijo “Ambassadivers” sertifikatą1.

Sonakshi savo Instagram paskyroje pasidalino nuotraukomis iš kelionės ir parašė: “Sveiki atvykę į naujausius @paditv Ambassadivers!!! Mūsų meilė vandenynui mus atvedė į nuostabias Andamano salas, kur atlikome pažangų atviro vandens kursą su nuostabia komanda. Kaip Ambassadivers, mūsų misija – supažindinti daugiau žmonių su vandenynu ir jo išsaugojimu, tuo pačiu metu patys atrandant naujas gilumas!”1.

DUK

Kas yra “Ambassadivers”?
“Ambassadivers” yra sertifikuoti nardymo ambasadoriai, kurie skleidžia žinią apie vandenyno išsaugojimą ir skatina žmones tyrinėti jo gilumą.

Kas yra Havelock sala?
Havelock sala yra viena iš Andamano ir Nikobaro salyno salų Indijos vandenyno rytuose. Tai populiari turistų lankoma vieta, žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių ir nardymo galimybių.

Kas yra pažangus atviro vandens kursas?
Pažangus atviro vandens kursas yra nardymo mokymo programa, skirta nardymo įgūdžių tobulinimui ir nardymo gylį iki 30 metrų sertifikavimui.

Paaiškinimai

Ambassadivers – tai sertifikuoti nardymo ambasadoriai, kurie skleidžia žinią apie vandenyno išsaugojimą ir skatina žmones tyrinėti jo gilumą.

Havelock sala – tai viena iš Andamano ir Nikobaro salyno salų Indijos vandenyno rytuose. Tai populiari turistų lankoma vieta, žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių ir nardymo galimybių.

Pažangus atviro vandens kursas – tai nardymo mokymo programa, skirta nardymo įgūdžių tobulinimui ir nardymo gylį iki 30 metrų sertifikavimui.