Uncategorised

Koks yra labiausiai paplitęs nardymo pažymėjimas?

Nardymas yra nuostabi veikla, leidžianti mums tyrinėti paslaptingą ir stebuklingą vandenyno pasaulį. Tačiau, norint nardyti saugiai ir efektyviai, reikia tinkamos mokymo ir sertifikavimo programos. Daugelis nardymo entuziastų renkasi PADI (Pasaulinės povandeninio nardymo instruktorių asociacijos) “Open Water Diver” sertifikaciją, nes tai yra labiausiai paplitusi ir pripažinta nardymo sertifikacija visame pasaulyje.

PADI “Open Water Diver” sertifikacija suteikia nardymo pagrindus, įskaitant saugumo taisykles, nardymo įrangos naudojimą ir nardymo technikas. Ši sertifikacija leidžia nardyti iki 18 metrų gylio be instruktoriaus priežiūros.

Nepaisant to, nardymo sertifikacija yra tik pradžia. Yra daugybė kitų sertifikacijų, kurios leidžia nardytojams tobulėti ir tyrinėti skirtingus nardymo aspektus, tokius kaip gylus nardymas, naktinis nardymas, wrakų nardymas ir daugelis kitų.

DUK

Kas yra PADI?

PADI yra Pasaulinė povandeninio nardymo instruktorių asociacija, kuri yra viena didžiausių ir labiausiai pripažintų nardymo sertifikavimo organizacijų pasaulyje.

Ką reiškia “Open Water Diver”?

“Open Water Diver” yra pradinio lygio nardymo sertifikacija, kuri leidžia nardyti iki 18 metrų gylio be instruktoriaus priežiūros.

Kokios yra kitos nardymo sertifikacijos?

Yra daugybė kitų nardymo sertifikacijų, skirtų įvairiems nardymo aspektams, tokiems kaip gylus nardymas, naktinis nardymas, wrakų nardymas, nitrokso nardymas ir daugelis kitų.

Naudojamos sąvokos

PADI – Pasaulinė povandeninio nardymo instruktorių asociacija. Tai viena didžiausių ir labiausiai pripažintų nardymo sertifikavimo organizacijų pasaulyje.

Open Water Diver – pradinio lygio nardymo sertifikacija, kuri leidžia nardyti iki 18 metrų gylio be instruktoriaus priežiūros.

Gylus nardymas – nardymo disciplina, kurioje nardymo gylio riba yra didesnė nei 18 metrų.

Naktinis nardymas – nardymo disciplina, kurioje nardymas vyksta naktį arba esant ribotam apšvietimui.

Wrakų nardymas – nardymo disciplina, kurioje nardymas vyksta aplink laivų wrakus ar kitas povandenines struktūras.

Nitrokso nardymas – nardymo disciplina, kurioje naudojamas specialus kvėpavimo mišinys, vadinamas nitroksu, kuris sumažina inertinių dujų sankaupą nardymo metu.