Uncategorised

Kiek kainuoja nardymo kursas?

Buddy Nardymo Centras yra vienas geriausių nardymo centrų Lenkijoje, kuris siūlo pradedančiųjų nardymo kursus savo baseine su šilta vandeni (Varšuva). Mokymus veda patyrę instruktoriai, o nardymo pratimų laikas nėra ribojamas. Mokymai vyksta tiek ilgai, kol būsimi nardymo entuziastai jaučiasi patogiai po vandeniu. Buddy Nardymo Centras didžiuojasi mokymų kokybe ir saugumu nardant. Jūs tikrai įvertinsite laiką, praleistą baseine, nardant atvirose vandenyse. PADI OWD kursų kaina.

DUK

Kas yra PADI OWD kursas?

PADI OWD (Open Water Diver) kursas yra pradinis nardymo kursas, skirtas pradedantiesiems. Po šio kurso baigimo, nardymo entuziastai gali nardyti atvirose vandenyse.

Kas yra Buddy Nardymo Centras?

Buddy Nardymo Centras yra vienas iš geriausių nardymo centrų Lenkijoje, kuris siūlo įvairius nardymo kursus, įskaitant pradedančiųjų kursus.

Kiek laiko trunka nardymo kursai?

Nardymo kursų trukmė gali skirtis, tačiau Buddy Nardymo Centre nėra jokių laiko apribojimų nardymo pratimams. Mokymai vyksta tiek ilgai, kol kursantai jaučiasi patogiai po vandeniu.

Paaiškinimai

PADI OWD: Tai yra Pasaulinės amatų nardymo instruktorių asociacijos (PADI) atviro vandens nardymo (OWD) kursas. Tai yra pradinis nardymo kursas, skirtas pradedantiesiems.

Buddy Nardymo Centras: Tai yra vienas iš geriausių nardymo centrų Lenkijoje, kuris siūlo įvairius nardymo kursus, įskaitant pradedančiųjų kursus.

Nardymo kursai: Tai yra mokymai, skirti asmenims, norintiems išmokti nardyti. Kursai gali būti pradedantiesiems arba pažengusiems nardymo entuziastams.