Uncategorised

Kaip vadinama nardymo valtis?

Nardymo laivai yra specialiai pritaikyti laivai, kurie padeda nardymo entuziastams ir profesionalams pasiekti nardymo vietas, kurios būtų sunkiai pasiekiamos plaukiant nuo kranto12. Šie laivai gali būti varomi vėjo ar raumenų jėga, tačiau dažniausiai jie yra varomi vidinio degimo varikliais2.

Nardymo Laivų Tipai

Nardymo laivai gali būti klasifikuojami pagal jų operacinius parametrus į:

  • Pagrindinius nardymo laivus
  • Dienos laivus
  • Gyvenamąsias laivas (angl. „liveaboards”)2

Pagrindiniai nardymo laivai paprastai transportuoja nardus ir jų įrangą iš ir į nardymo vietą vienam nardymui. Dienos laivai yra skirti ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, dienos išvykoms, ir gali suteikti prieglobstį, poilsio vietą, įrangos saugojimo vietą ir net maisto. Gyvenamosios laivai yra skirti ilgalaikiam naudojimui, kur nardai gali praleisti kelias dienas, maitintis, ilsėtis ir net miegoti2.

Nardymo Laivų Savybės

Nardymo laivai turi keletą svarbių savybių, kurios padeda nardams:

  • Pakankamai vietos ir stabilumo nardams ir jų įrangai
  • Saugus įrangos laikymas perkeliaujant
  • Patogus prieinamumas iš vandens2

Nardymo Laivų Valdymas

Nardymo laivo komandą dažniausiai vadovauja kapitonas. Daugeliu atvejų laivas yra pakankamai mažas ir nereikalauja daug įgulos narių. Neįprasta, kad kapitonas būtų vienintelis įgulos narys2.

DUK

Kas yra nardymo laivas?

Nardymo laivas yra specialiai pritaikytas laivas, kuris padeda nardymo entuziastams ir profesionalams pasiekti nardymo vietas, kurios būtų sunkiai pasiekiamos plaukiant nuo kranto12.

Kokie yra nardymo laivų tipai?

Nardymo laivai gali būti klasifikuojami pagal jų operacinius parametrus į pagrindinius nardymo laivus, dienos laivus ir gyvenamąsias laivas (angl. „liveaboards”)2.

Kas yra nardymo laivo savybės?

Nardymo laivai turi keletą svarbių savybių, kurios padeda nardams, tokių kaip pakankamai vietos ir stabilumo nardams ir jų įrangai, saugus įrangos laikymas perkeliaujant ir patogus prieinamumas iš vandens2.

Kas valdo nardymo laivą?

Nardymo laivo komandą dažniausiai vadovauja kapitonas. Daugeliu atvejų laivas yra pakankamai mažas ir nereikalauja daug įgulos narių2.

Paaiškinimai

Nardymo laivas – specialiai pritaikytas laivas, kuris padeda nardymo entuziastams ir profesionalams pasiekti nardymo vietas, kurios būtų sunkiai pasiekiamos plaukiant nuo kranto12.

Pagrindinis nardymo laivas – laivas, kuris transportuoja nardus ir jų įrangą iš ir į nardymo vietą vienam nardymui2.

Dienos laivas – laivas, skirtas ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, dienos išvykoms, ir gali suteikti prieglobstį, poilsio vietą, įrangos saugojimo vietą ir net maisto2.

Gyvenamasis laivas (angl. „liveaboard”) – laivas, skirtas ilgalaikiam naudojimui, kur nardai gali praleisti kelias dienas, maitintis, ilsėtis ir net miegoti2.

Kapitonas – asmuo, kuris vadovauja nardymo laivo komandai2.