Uncategorised

Kaip nardymas po vandeniu ir lobio paieška žaidime ‘Hogwarts Legacy’

‘Hogwarts Legacy’ yra žaidimas, kuris ne tik atitiko, bet ir pranoko lūkesčius. Pradinėje stadijoje ‘Harry Potter’ fanai neturėjo daug vilties dėl ‘Hogwarts Legacy’, tačiau jie buvo sužavėti žaidimo atvira pasaulio grožiu ir įsimintinais uždaviniais. ‘Hogwarts Legacy’ leidžia ‘Harry Potter’ fanams keliauti per platų kraštovaizdį naudojant kalnus ar šluotas. Tačiau kai kuriose vietose reikia nerti po vandeniu, kur nei šluota, nei kalnas negali padėti. Atsižvelgiant į tai, šiame vadove bus pateikti nurodymai, kaip nerti po vandeniu ‘Hogwarts Legacy’, kartu su kitais naudingais patarimais2.

Nardymas ir lobio paieška ‘Hogwarts Legacy’

Kaip anksčiau minėta, ‘Hogwarts Legacy’ riboja vietas, kuriose žaidėjai gali nerti į vandens telkinius. Norėdami nerti į vandens telkinius dėl lobio, sekite šiais žingsniais:

  • Ieškokite vandens telkinių, kurie verčiasi ar burbuliuoja2.
  • Važiuokite šluota virš vandens telkinio, kuris verčiasi ar burbuliuoja, ir nusileiskite2.
  • Kai žaidėjas nusileidžia į vandens telkinį, žaidėjai turi paspausti šiuos mygtukus, kad nerti po vandeniu: „Square” ant PlayStation valdiklio, „X” ant Xbox valdiklio, „F” ant klaviatūros2.
  • Žaidėjas persikels į naują vietą ir grįš su daiktais iš vandens telkinio2.

Žaidėjai gali gauti lobius, įskaitant drabužius, galvos apdangalus, auksinius bonusus, kaklo apdangalus, pirštines, chalatus ir apsiaustus2. Be verčiančio ar burbuliuojančio vandens, žaidėjai gali plaukti tik ant kitų vandens telkinių paviršiaus. Verta pažymėti, kad vietos, kuriose žaidėjai gali nerti po vandeniu, yra pažymėtos violetine apskritimu žemėlapyje2.

Papildomi patarimai, kaip rasti lobį

Kai atsidursite naujoje vietoje (klasėje, kaimelyje ir pan.), turėtumėte iš karto nusakyti „Revelio”. Tai išryškins lobio krūvas, kurios dar nebuvo atidarytos, ir „Revelio” puslapius, kuriuos reikia atrasti. Tai, kas padės šiame procese, yra „Revelio” burtų diapazono atnaujinimas per talentų taškų sistemą. Norėdami atrakinti šį talentą, turėsite būti bent 16 lygio, tačiau galite jį rasti meniu skyriuje „Core”4.

Be to, galite padidinti savo šansus gauti nuostabų lobį išgerdami „Felix Felicis” potion. Žinomas dėl gerų laimės atvejų knygose ir filmuose, šis potion atskleidžia didelių lobio krūvų vietas minimapyje vieną žaidimo dieną. Jį galite sukurti potion stotyje su vienu buteliuku „Lacewing Flies” ir vienu „Fluxweed Stem”4.