Uncategorised

Giliausios jūros nardymo nelaimės: 10 istorijų, kurios palieka neabejingus

Giliausios jūros nardymas yra vienas iš pavojingiausių darbų pasaulyje. Nardymo specialistai nusileidžia iki 300 metrų gylio, kad remontuotų po vandeniu esančias struktūras. Šie dažnai mėnesį trunkantys nardymai reikalauja gyventi spaudos kamerose, kad būtų išvengta dekompresinės ligos. Tačiau tokiuose giliuose vandenyse kartais nutinka nenumatytų situacijų. Štai 10 giliausios jūros nardymo nelaimių, kurios palieka neabejingus.

Byford Dolphin nelaimė

Byford Dolphin nelaimė yra vienas iš labiausiai žinomų giliausios jūros nardymo incidentų. Tai buvo tragedija, kuri parodė, kaip pavojinga gali būti ši profesija.[…]

DUK

Kas yra giliausios jūros nardymas?

Giliausios jūros nardymas yra nardymo rūšis, kurioje nardymo specialistai nusileidžia į labai didelius gylius, dažnai iki 300 metrų, kad atliktų techninius darbus, pavyzdžiui, remontuotų po vandeniu esančias struktūras.

Kas yra dekompresinė liga?

Dekompresinė liga, dar vadinama sprogimo liga, yra būklė, kuri gali atsirasti, kai per greitai kyla iš didelio gylio į paviršių. Tai sukelia dujų burbuliukų susidarymą kraujyje ir audiniuose, kas gali sukelti skausmą, paralyžių ar net mirtį.

Kas yra spaudos kamera?

Spaudos kamera yra įrenginys, kuriame galima sukurti aukštą arba žemą slėgį. Giliausios jūros nardymo metu nardymo specialistai gyvena spaudos kamerose, kad būtų išvengta dekompresinės ligos.