Uncategorised

Giliausias kvėpavimas: liūdna istorija apie Stephen Keenan ir Alessia Zecchini nardymą

Giliausias kvėpavimas: kas nutiko nardymo čempionams Alessia Zecchini ir Stephen Keenan?

Dokumentinis filmas „Giliausias kvėpavimas” pasakoja apie laisvojo nardymo čempioną Stephen Keenan ir jo partnerę Alessia Zecchini. Stephen buvo patyręs nardymo ekspertas ir saugos nardymo specialistas, kuris, deja, žuvo atlikdamas nardymą kartu su Alessia1. Filmas atskleidžia jų stiprią istoriją ir kelionę laisvojo nardymo pasaulyje.

Kas yra „Giliausias kvėpavimas”?

„Giliausias kvėpavimas” yra dokumentinis filmas, kurio sinopsė skelbia: „Laisvojo nardymo čempionas ir saugos nardymo ekspertas atrodė likę vienas kitam, nepaisant skirtingų kelių, kuriuos jie ėjo, kad susitiktų laisvojo nardymo pasaulio viršūnėje. Žvilgsnis į jaudinančias atlygas – ir neišvengiamas rizikas – persekiojant svajones per vandenyno gelmes”1. Filmas apžvelgia Stephen Keenan kelionę tapti šio sporto čempionu, įskaitant jo persikėlimą į Egiptą – populiarią laisvojo nardymo vietą – ir savo nardymo mokyklos įkūrimą, kad mokyti kitus savo meistriškumo1.

Kas nutiko Alessia Zecchini ir Stephen Keenan?

Dokumentinis filmas „Giliausias kvėpavimas” detalizuotai aprašo nardymą, kuris, deja, paėmė Stephen Keenan gyvybę prieš šešerius metus1. Nors informacija apie Alessia Zecchini likimą po šio įvykio nėra pateikiama straipsnyje, ji ir toliau dalyvauja laisvojo nardymo renginiuose ir yra viena iš šio sporto lyderių.