Uncategorised

Genshin Impact: plaukimas, nardymas ir po vandeniu esančios vietos bei mechanika

Genshin Impact žaidime atnaujinimas 4.0 pridėjo naują savybę – galimybę plaukti ir nerti po vandeniu esančioje Fontaine regione1. Šiame straipsnyje aptarsime viską, ką reikia žinoti apie Genshin Impact plaukimo mechaniką, nardymo vietas, po vandeniu esančias galimybes ir ypatingų priešų buvimo vietas.

Plaukimas ir nardymas Genshin Impact

Naujas plaukimo režimas buvo pridėtas prie žaidimo, leidžiantis žaidėjams nerti po vandeniu1. Norėdami atrakinti plaukimo ir nardymo galimybes Genshin Impact, turite susisiekti su pirmąja septynių statula, kuri yra pasiekiama Fontaine regione, ir gauti Fontaine palaiminimą1. Statulą lengvai rasite, sekdami žaidimo siūlomą kelią.

Nardymo vietos ir po vandeniu esančios galimybės

Fontaine regione galite nerti beveik bet kur ir tyrinėti didžiules po vandeniu esančias teritorijas, kuriose yra unikalios kovos, tyrinėjimo ir galvosūkių mechanikos3. Navigacijai tarp vandens ir sausumos padėti, 4.0 versijoje buvo pristatytas daugiasluoksnis žemėlapio funkcija, skirta Fontaine regionui3.

Ypatingi priešai ir jų vietos

Kai kuriuose po vandeniu esančiuose rajonuose galite rasti ypatingų priešų, kuriuos reikia įveikti, naudojant Xenochromatic Hunter’s Ray gebėjimą, leidžiantį mesti vandens peilius į juos1. Laikui bėgant, jie pradeda kaupti ataką, todėl svarbu juos įveikti greitai.

Išvada

Genshin Impact 4.0 atnaujinimas suteikia žaidėjams galimybę tyrinėti naują, įdomų ir iššūkių pilną po vandeniu esantį pasaulį. Naudodamiesi šiame straipsnyje pateikta informacija, galėsite geriau suprasti plaukimo ir nardymo mechaniką bei rasti įdomias vietas ir priešus po vandeniu esančiame Fontaine regione.