Uncategorised

Chester Lloyd Edeline: Nepriekaištingas ir patyręs povandeninio ir scuba nardymo entuziastas

Chester Lloyd Edeline ramiai iškeliavo amžinybėn 2023 m. rugpjūčio 2 d., po ilgos ir sunkios kovos su vėžiu. Gimęs 1945 m. balandžio 3 d., George ir Margaret Edeline šeimoje. Chet lankė Eureka vidurinę mokyklą ir baigė ją 1963 m. Tarp vidurinės mokyklos ir universiteto Chet dirbo komerciniu žveju ant „Silver Spray”, kas padėjo jam išugdyti meilę vandenynui. Chet toliau mokėsi Humboldt State universitete, kur gavo verslo vadybos laipsnį su nekilnojamojo turto minoru. Studijuodamas HSU Chet dirbo kaip specialusis šerifo pavaduotojas Humboldt County šerifo departamente ir Sears Roebuck kompanijoje. Baigęs studijas, jis persikėlė dirbti į Redwood Memorial ligoninę kaip biuro vadovas1.

Jaunystėje Chet išugdė meilę nardymui. Chet buvo aštrus ir patyręs povandeninio ir scuba nardymo entuziastas; daugelis laikė jį vienu geriausių vietos nardymo specialistų, jis taip pat keliavo po pasaulį ieškodamas nardymo nuotykių. Chet vardas gali būti rastas ant atminimo lentų visame rajone (Woodly Island Marina) su jo rekordiškai didelėmis abalijomis, ling kodais ir kardais. Joks abalone nebuvo saugus, kai Chet buvo savo elemente, vandenyne1.

Jis išgyveno savo sūnums Josh ir Adam Edeline, buvusia žmona Alexis Edeline, ir anūkėmis Taylor ir Rayne Edeline. Patėvė dukra Triniti Ponnay, jos vyras Anthony ir jų trys vaikai, Irerly, Brailey ir Grayson. Bill, Savannah, ir Liam Robertson. Seserys, Suzy Edeline, jos dvi dukros Tami ir Laura, Seil Stanbrough, jos sūnūs Hunter ir Jake, svainis Michael Carroll, svainis Don “Doc” Barton, Leslie Barton, ir pusbroliai Ernest ir Bonnie DeCarli1.