Uncategorised

Avatar 2 nardymo kaukė laimėjo Australijos „Good Design” apdovanojimą

Avatar 2 nardymo kaukė, skirta James Cameron filmui „Avatar 2: Vandenų kelias”, laimėjo „Geriausią klasę” 2023 m. „Good Design” apdovanojimuose1. Ši pilnavidurė kaukė buvo sukurta specialiai vandenyje filmuojamiems aktoriams. Konkursų komisija teigė, kad „Avatar 2: nardymo kaukė + gyvybės palaikymo sistemos” padaro pažangą tiek kino, tiek nardymo pramonėje. Saugumo ir komunikacijos funkcijos padeda užtikrinti vartotojų saugumą ir prisideda prie efektyvesnės po vandeniu vykstančios filmavimo patirties. Šios pažangios kaukės technologija prisidėjo prie nuostabios kinematografinės patirties, kurią siūlė „Avatar 2”1. Nėra informacijos, ar ši kaukė bus komerciškai prieinama nardymo entuziastams.

Naujas nardymo kaukės dizainas

Avatar 2 nardymo kaukė yra naujas žingsnis nardymo ir kino pramonėje. Ji padeda užtikrinti saugumą ir efektyvumą po vandeniu vykstantiems filmavimo procesams. Ši kaukė yra pažangi ir prisideda prie nepakartojamos kinematografinės patirties, kurią siūlė „Avatar 2”1.

Ateities perspektyvos

Nors nėra aišku, ar Avatar 2 nardymo kaukė bus komerciškai prieinama nardymo entuziastams, šis apdovanojimas rodo, kad ši kaukė yra naujas standartas nardymo įrangos dizaine. Tai gali paskatinti kitus gamintojus kurti panašias inovatyvias nardymo kaukes, kurios padėtų gerinti saugumą ir efektyvumą po vandeniu vykstantiems veiksmams1.