Pramogos

Muzika: susipažinkite su daug skrybėlių turinčiu reperiu Lomepalu

Vasario 18 d., šeštadienį, “13 Heures” išvyko susitikti su 31 metų reperiu Lomepalu, kuris jau išleido tris albumus. Įpusėjęs išparduotą turą “Zenith”, atlikėjas savo muzikoje švenčia repo ir prancūziškos dainos jungtį.
Melancholiškas reperis, kurio istorijoje yra daug nusivylusių meilės istorijų – tokia yra Antoine Valentinelli, slapyvardžiu Lomepal, jo sceninis vardas, visata. France 2 su juo susitiko iškart po vieno iš jo koncertų. “Tai buvo labai emocinga. Staiga, kai žmonės dainuoja, viskas įgauna prasmę (…)”, – prisipažįsta reperis. Lomepalas mėgsta trinti ribas. Jis kilęs iš repo, o dabar dainuoja su roko grupe.

“Man patinka žengti į kitus horizontus”
Taigi ar Lomepalas vis dar laiko save reperiu? “Tikrai nežinau, nes nesu rokeris (…), aš rašau kaip reperis (…) Man patinka kai ką įdėti į savo kūrinius, bet nemėgstu dėti tik tai, man patinka eiti ir link kitų horizontų”, – atsako jis. Atlikėjas taip pat prisipažįsta, kad jį sužavėjo “The Beatles”, ypač covid laikotarpiu 2020 m. “Tai buvo vienas iš tų dalykų, kurie man pasakė “bet iš tikrųjų, man reikia eiti toliau”, – sako Lomepalas.