Virtuvės spintelės ir jų dažymas

Sutikite, anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai kiekvieniems iš mūsų tenka prisiversti atlikti vienokius ar kitokius savo būsto vidaus interjero atnaujinimo darbus. Be abejo, tai visuomet pareikalauja nemenkų laiko sąnaudų, didelių pastangų ir papildomų investicijų. Dėl šių priežasčių tikrai ne kiekvienas žmogus su dideliu malonumu leidžiasi į savo būsto atnaujinimo darbų procesą. Kaip bebūtų, jei norime gyventi jaukiuose ir patogiuose namuose, tokie darbai yra neišvengiami. Ir, laimei, yra sprendimų, kurių pagalba interjero atnaujinimui galima sutaupyti neaukojant kokybės.

Taigi, įsivaizduokime, kad jūs norite atnaujinti savo virtuvę, kurioje paskutinį kartą remontą atlikote prieš gerokai daugiau nei dešimtmetį. Suprantama, kad tokiu atveju virtuvės baldai ir buitinė technika gali būti susidėvėjusi. Ir nors atrestauruoti buitinės technikos jums nepavyks, todėl pastarąją teks pakeisti nauja, virtuvės baldus jūs vis dar galite prikelti naujam gyvenimui, nepatiriant didelių papildomų išlaidų.

Turbūt šią akimirką suklusote ir ėmėte savęs klausti, kaipgi visą tai galėtumėte padaryti? Tokiu atveju virtuves spinteles ir kitus virtuvėje esančius baldus jūs galite perdažyti. Tai bus labai nesudėtingas, paprastas ir nebrangus virtuvės interjero atnaujinimo būdas.

Kaip dažyti virtuvės spinteles

Be abejo, jei jūs iki šiol dar niekuomet nebuvote savo pačių jėgomis ėmęsi būsto vidaus atnaujinimo darbų, šią akimirką galite sau kelti ir labai daug įvairių klausimų, nebūdami tikri, ką turėtumėte atlikti ir kaip tai turėtumėte padaryti. Todėl ir virtuvės spintelių dažymo atveju jūs galite jaustis neužtikrintai. Laimei, yra ne vienas patarimas, kurio pagalba virtuvės spinteles nudažyti jums bus kur kas lengviau.

  • Pirmiausia jums reikia tinkamai pasiruošti, todėl pirminė jums tenkanti užduotis bus nuo virtuvės spintelių nuimti visas rankenas bei spintelėse esančius daiktus. Jei spintelės turi stiklą, kartu su vyriais juos turėtumėte apklijuoti pasitelkiant lipnią juostą, skirtą dažymui. Tokiu būdu jūs apsaugosite vietas, kurių nereikia dažyti.
  • Kitas žingsnis bus virtuvės spintelių plovimas tam skirtomis priemonėmis. Kai spintelės nudžius, pasitelkite švitrinį popierių ir nušlifuokite virtuvės spintelių paviršius. Pasirodžiusius nelygumus padenkite glaistu, o tuomet šlifavimo darbų imkitės dar kartelį.
  • Turite būti pasiruošę ir kokybišką specializuotą gruntą, kuriuo padengtumėte paviršius.
  • Svarbu, kad pasirinktumėte labai kokybiškus virtuvės spintelėms skirtus dažus, kuriais po minėtų atliktų darbų spintelių paviršių padengtumėte dviem sluoksniais. Rekomenduojama po pirmojo dažų sluoksnio luktelėti, kol jis išdžius, o tuomet pakartoti jau atliktą veiksmą – paviršių šlifavimą. Tokiu būdu paviršius bus ypač lygus ir atrodys labai gražiai. Žinoma, prieš dažant antrą kartą turėtumėte nuo paviršiaus pašalinti bet kokius atsiradusius nešvarumus.
  • Galiausiai, kai bus išdžiūvęs antrasis jūsų pasirinktų virtuvės spintelėms dažyti skirtų dažų sluoksnis, visus nuimtus spintelių priedus sumontuokite atgal ir nuo apklijuotų vietų nuklijuokite apsauginę juostą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *